بداخلاقی سیاسی

بالاخره معنی بد اخلاقی سیاسی را فهمیدیم .

شخصی 80 میلیون نفر را با وعده رفع تحریم ها 3 سال منتظر گذاشته و در مقابل تمام منتقدین دلیل می آورده که بگوید ،شما اشتباه میکنید و سندی که من امضا کرده ام مو لای درزش نمی رود .

امروز که مشخص شده  سند هیچ اعتبار اجرایی ندارد که هیچ کلی هزینه برایمان داشته باز هم هیچ اگر برویم اعتراض کنیم اوضاعمان از قبل هم بدتر میشود یعنی تحریم پشت تحریم و لابد دوستان این شخص هم خواهند گفت در دوره ما با برجام تحریمها لغو شده بود و دوباره در دوره شما برگشته .

کسی هم یادش نمیاید که طبق توافق هر کدام از طرفین برجام اعتراض داشته باشته باشد شورای امنیت طرحی برای بازگرداندن تحریمهای ایران تصویب خواهد کرد ، و فرقی هم ندارد که ما معترض باشیم یا آمریکا به هر حال تحریمها بر میگردند و...

آقای ظریف رفته در کمیسیون امنیت ملی گفته من اشتباه کردم که به آمریکا اعتماد کردم (خلاف نظر رهبری و منتقدین )

یکی از نمایندگان به خبرنگاران گفته که این حرف را ظریف زده ، بوق دستشان گرفته اند که آی مردم بیایید ببینید که این بد اخلاقان سیاسی چگونه حرفهای محرمانه را برملا میکنند.

دوست عزیز بجای داد و قال کردن بهتر نیست یکبار دیگر بیایی جلوی دوربینها بگویی که طبق برجام تمامی تحریمها به صورت یکجا لغو شده و این حرفها دروغ است . 

چرا نمیگی تو که صد بار قبلا گفته بودی؟؟؟؟؟؟؟؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها